Užijte si Vaše vánoční večírky ve velkém sále v Brně

Hledáte prostory, kde byste chtěli uspořádat vánoční večírek ve větší skupině lidí? Pokud chcete prožít něco vánočně kouzelného, vyzkoušejte velký sál v hotelu Gregor v Brně-Modřicích.

Pracovní vánoční večírky mohou být inspirativní jak pro zaměstnavatele, tak pro zaměstnance. Takové akce všechny sbližují a zaměstnavatelé mohou tím vyjádřit svůj dík za práci svých podřízených. Zaměstnanci na druhou stranu mohou poznat své šéfy v uvolněnější atmosféře než v práci.

Vánoční večírek v Brně

Velký sál je pro vánoční večírky jak stvořený

Můžete si v našem velkém sále oslavit vánoční večírek ve velkém stylu, protože se do sálu vejde až 200 osob. Užijete si nerušenou atmosféru, součástí vybavení je i audiovizuální a prezentační technika, je k dispozici i wi-fi připojení.

O nic se nemusíte starat, všechno Vám obstaráme

Můžete využít i přilehlý, obsluhovaný bar s 30 místy k sezení. Připravíme občerstvení dle Vašeho přání. Můžete využít veškeré naše cateringové služby, občerstvení, příjemnou a ochotnou obsluhou.

Catering můžeme nabídnout jak dovnitř velkého sálu ve formě rautu, tak i v předsálí. Vybrat si můžete mezi teplým nebo studeným občerstvením, sladkým či slaným pohoštěním, záleží jen na Vás. Na stránkách hotelu se můžete podívat, jaká menu máme v nabídce pro takovéto příležitosti, ale samozřejmě je možné domluvit se úplně na něčem jiném.

Pokud budete chtít, připravíme Vám pódium pro jakoukoli příležitost. Můžeme Vám zajistit hudbu, živou kapelu či konferenciéra.

Do sálu se dostanete vchodem přímo z parkoviště a na pódium vede též samostatný vchod. Proto není problém s přípravou aparatury pro kapelu. Ani reprodukovaná hudba není pro hotelovou obsluhu problém obstarat.

Můžete si též objednat konferenciéra, který bude vtipným průvodcem Vašeho vánočního večírku a bude Vás bavit po celou dobu. Díky němu nezažijete žádnou trapnou situaci a večírek si užijete naplno.

O to vše se Vám postarají zaměstnanci v hotelu, Vy si jen včas rezervujte velký sál ve Vámi zvoleném termínu a dohodněte si s hotelovou obsluhou konkrétní představu.

Co dále nabízí hotel Gregor

Hotel Gregor se nachází na náměstí Svobody v Brně-Modřicích. Je tedy vhodně situovaný:

  • 10 minut od centra
  • 7 minut od areálu BVV
  • 3 minuty od OC Olympia
  • přivaděč Břeclav, Mikulov
  • sjezd z dálnice Praha – Ostrava

Nabízíme též zabezpečené parkoviště přímo u hotelu. Velký sál je oddělený od ostatních prostor, takže nebudete nikoho rušit svým hlasitým večírkem a na oplátku ani Vy nebudete rušeni.

Obsluhovat Vás bude milý personál, který se Vám bude snažit splnit každé přání. V hotelu máme bohaté zkušenosti s vánočními večírky a dalšími společenskými akcemi, takže rozhodně nebudete litovat, když si pro Váš vánoční večírek vyberete právě hotel Gregor.

 

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde